شركت خدمات تلفن سیار و مخابرات قطر، بازی‌های آسیایی ‪ ۲۰۰۶‬دوحه را بر روی تلفن‌های همراه این كشور پخش می‌كند.

به گزارش ایرنا مدیر اجرایی شركت خدمات تلفن سیار و مخابرات قطر گفت: این خدمات جدید كه پخش آزمایشی آن از 19 نوامبر در قطر آغاز شده، در راستای آماده‌سازی كشور برای بازی‌های آسیایی ‪ ۲۰۰۶‬دوحه است.

روزنامه گلف نیوز  روز دوشنبه 20 نوامبر به نقل از ناصر مرامی نوشت: مردم قطر اولین افرادی در كشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا هستند كه از این خدمات جدید بر روی تلفن‌های همراه استفاده خواهند كرد.

شركت خدمات تلفن سیار و مخابرات قطر یكی از حمایت‌كننده های مالی بازی‌های آسیایی ‪ ۲۰۰۶‬دوحه است كه از ‪ ۱۰‬تا ‪ ۲۴‬آذر ماه آینده در دوحه پایتخت قطر برگزار می‌شود.

این شركت كلیه خدمات مخابرات داخلی و بین‌المللی این بازی‌ها و همچنین پخش تلویزیونی آن را در اختیار دارد. مرامی گفت: مردم قطر می‌توانند بازی‌های آسیایی را به صورت زنده بر روی تلفن‌های همراه خود كه توانایی پخش تلویزیونی را دارند، مشاهده كنند.

وی افزود: تاكنون ‪ ۱۳‬كانال اجازه پخش این بازیها بر روی تلفن‌های همراه در قطر را دریافت كرده‌اند كه یكی از آنها كانال خبری الجزیره به زبان انگلیسی است.

وی گفت: شركت خدمات تلفن سیار و مخابرات قطر در چند ماه آینده خدمات ‪ DVB-H‬را كه خدمات جدید با كیفیت بیشتر و به صورت ماهواره‌ای است، به مشتریان خود ارایه خواهد كرد

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 23 آذر 1388    | توسط: حمید ستوده    |    |
نظرات()