داوری عكس و مقاله نخستین جشنواره سراسری عكس های موبایلی همراهان و همایش چالشها و كاركردهای فرهنگی موبایل در حوزه هنری گیلان برگزار شد.
دبیر برگزاری این جشنواره روز دوشنبه گفت: در بخش عكس های موبایلی بیش از هشت هزار فریم عكس به دبیرخانه این جشنواره رسیده بود كه حدود 20 درصد عكس ها به دلیل رعایت نكردن مقررات جشنواره پذیرش نشدو مابقی عكسها به بخش داوری راه یافتند.
"الوند رضازاده" در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: داوری بخش عكس را سه نفر از هنرمندان و استادان برجسته كشوری "كریم ملك مدنی" ، "رسول اولیازاده" و "جواد پورسعیدی" بر عهده داشتند.
وی اظهار كرد: در بخش كاركردها و چالشهای فرهنگی موبایل نیز 85 مقاله به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است كه در بخش مقاله ها دكتر قدمی، دكتر مهدوی نژاد و دكتر قبادی آثار رسیده را داوری می كنند.
وی تصریح كرد: بیشترین تعداد شركت كنندگان استانها در بخش مقاله ها از استانهای تهران با 60/25درصد، گیلان 29/18 درصد و اصفهان 31/7 درصد هستند.
رضازاده افزود: اختتامیه نخستین جشنواره عكسهای موبایلی همراهان و همایش چالشها و كاركردهای فرهنگی موبایل بیست و ششم دی ماه به صورت صبح و عصر در دو سالن واقع در رشت میدان انتظام سالن همایش پارك و علم و فناوری و سالن همایش كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان برگزار می شود.

 خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 24 آذر 1388    | توسط: حمید ستوده    | طبقه بندی: اخبار،     |
نظرات()