بدون شك یكی از سرگرمی‌های امروز ما تلفن همراه است كه روزانه مدتی را صرف بازی‌كردن با آن یا استفاده از قابلیت‌های عجیب و غریبش (كه روز به روز هم بر آنها افزوده می‌شود) می‌كنیم.

 بنابراین چه بخواهیم چه نخواهیم باید زمانی را صرف یاد گرفتن سرویس‌های جدید گوشی‌هایمان كنیم تا دست‌كم بتوانیم از آنچه برایش هزینه داده‌ایم استفاده كنیم.یكی از مواردی كه همیشه ما را مشغول كرده نوع زنگ انتخابی است. ما می‌توانیم برای هر فرد یا گروه خاصی كه با ما تماس می‌گیرند، زنگ خاصی مشخص كنیم. زنگ‌های مختلفی نیز درست شده‌اند كه بر روی سایت‌های اینترنتی قرار دارند و معمولاً می‌توان آنها را بدون هزینه دانلود و نصب كرد ( با نام RingTone می‌توانید جستجو كنید). اما این سرویس نیز تقریباً برای اكثر كاربران یكنواخت شده است. اما تاكنون تماس‌گیرنده در انتخاب نوع زنگ دخالتی نداشته است.

اخیراً شركت ورینگو    سرویسی جدید ارائه كرده كه كاربران می‌توانند در هنگام تماس، فایل ویدیویی كوچكی را برای مقصد بفرستند و برای اینكار می‌توانند از كلیپ‌های موجود بر روی سایت ورینگو استفاده كند (البته با پرداخت هزینه) و یا كلیپ‌های شخصی را به كار برند. البته شما فقط برای گروه دوستان خود می‌توانید كلیپ بفرستید كه به شما اجازه اینكار را بدهند.

به نظر می‌رسد در صورت عملی شدن این سرویس در آینده نزدیك باب جدیدی برای تبلیغ روی تلفن‌های همراه باز شود كه بتواند تبلیغات ویدیویی را به سمت كاربران روانه كند. البته همه اینها در صورتی است كه از یك تلفن همراه جدید استفاده كنید كه توانایی پخش فایل‌های ویدیویی را داشته باشد.      (همسهری انلاین)

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 26 آذر 1388    | توسط: حمید ستوده    |    |
نظرات()